آموزش پاراگلایدر2024-05-10T16:37:41+03:30

آموزش پاراگلایدر در تهران و کرج

آموزش پاراگلایدر در تهران و پاراگلایدر کرج همراه با گروه ایران ری اکشن همه روزه قابل انجام است. متقاضیان شرکت در دوره های آموزش پاراگلایدر در سطوح مختلف می توانند همه روزه برای آموزش پاراگلایدر و پرواز به مجموعه ما مراجعه نمایند. آموزش پاراگلایدر در دوره مبتدی با تجهیزات باشگاه انجام می شود و بعد از گذراندن دوره اساتید گروه ما جهت خرید تجهیزات مناسب و کار آمد به شما مشاوره خواهند داد. تمام دوره های آموزش پاراگلایدر منطبق با آخرین سیلابس ها می باشد.

آموزش پاراگلایدر

آموزش پاراگلایدر

چرا با تیم ری اکشن آموزش ببینم؟

حتما براتون خیلی مهمه که انتخاب درستی داشته باشید. ولی معیار صحیح انتخاب یک تیم خوب چیه؟ عکس های قشنگ و زرق و برق؟ فیلمای قشنگ؟ یا صحبتهای دلفریب؟ برای آگاهی شما ما این معیار ها رو قالب مقاله هفت نکته مهم که در دوره آموزش پاراگلایدر باید در نظر بگیرید آوردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید. سوابق آموزشی در تیم ایران ری اکشن گویای همه چیز هست. کافیه برای آشنایی مختصر با این سوابق پیج های اینستاگراممون رو ببینید. پیج اینستاگرام استاد غلامی و پیج اینستاگرام استاد اصغری دید خوبی بهتون برای انتخاب میده. در نهایت این شمایید که انتخاب می کنید.

محل آموزش با پاراگلایدر کجاست؟

تیم پروازی ایران ری اکشن با دارا بودن مربیان مجرب از سازمان هواپیمایی و انجمن ورزشهای هوایی و سالها تجربه در امر آموزش پاراگلایدر در سطح 3 استان تهران، البرز و قزوین اقدام به پذیرش و آموزش هنرجوی خلبانی پاراگلایدر می نماید. در ادامه به معرفی سایتهای پروازی مورد پوشش تیم ایران ری اکشن در سطح این 3 استان می پردازیم.

سایت پرواز پاراگلایدر شهران 

این سایت با قرار گرفتن در منطقه شهران تهران یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سایتهای پرواز با پاراگلایدر می باشد. نزدیکی این سایت برای ساکنین تهران و همچنین فضای مناسب برای تمرینات زمینی و پروازهای بلند آن را به یکی از سایتهای مناسب برای آموزش پاراگلایدر تبدیل کرده است. برای مشاهده تصاویر و اطلاعات تکمیلی صفحه سایت پاراگلایدر شهران را ببینید.

سایت پرواز پاراگلایدر وردآورد (شهید عسگری)

سایت پروازی ورد آورد یا همت یا شهید عسگری یکی دیگر از سایتهای محبوب برای پرواز و آموزش پاراگلایدر می باشد. این سایت در منطقه 22 تهران و در نزدیکی دریاچه چیتگر واقع شده است و همه روزه پذیرای خیل زیاد علاقمندان به پرواز با پاراگلایدر می باشد. سایت شهید عسگری با ویوی دریاچه چیتگر و باغ ملی گیاهشناسی و واقع شدن در مرز بین 2 استان تهران و البرز موقعیت مناسبی برای پرواز با پاراگلایدر را بسیاری از خلبانان فراهم نموده که از دیگر مزایای آن تیک آف سنگ فرش این سایت می باشد. برای مشاهده تصاویر و اطلاعات تکمیلی صفحه سایت پرواز شهید عسگری – وردآورد را ببینید.

سایت پرواز پاراگلایدر پردیس 

سایت پردیس که در سال 1400 افتتاح شد یکی از سایتهای شرق استان تهران می باشد که به لحاظ توپوگرافیک و شرایط محل فرود و مسائل فنی برای خلبانان سطح متوسطه و بالاتر مناسب است.

سایت پرواز پاراگلایدر عظیمیه کرج

سایت پروازی عظیمیه تنها سایت پروازی واقع در محدوده شهری کرج و در ارتفاعات شمال این شهر است. این سایت در شرایط آب و هوایی آرام مناسب برای آموزش پاراگلایدر می باشد که محل فرود اصلی آن واقع در محوطه دانشگاه هنر است.

سایت پرواز پاراگلایدر هیو

این سایت آموزشی در منطقه ساوجبلاغ و بعد از نظر آباد و در ضلع شمالی اتوبان واقع شده. ارتفاع نسبتا کوتاه آن برای پروازهای ابتدایی و سولویی مناسب است که محل فرود وسیع آن نیز مزید بر علت است.

سایت آموزشی تپه کوتاه آبیک 

سایت محبوب آبیک مناسب ترین محل برای آموزش پروازهای کوتاه با پاراگلایدر است. این تپه 15 متری با شیب ملایم و دشت وسیع پیش روی آن مقصد تمامی مربیان و هنرجویان استان های قزوین و البرز و تهران برای تمرین پرواز های کوتاه می باشد.

مدت زمان آموزش پاراگلایدر چند جلسه هست؟

مدت زمان دوره های آموزشی در سطوح مختلف متفاوت است. به صورت میانگین دوره آموزش مبتدی بین 12 الی 15 جلسه و دوره های بعد از آن شامل دوره مستقل و متوسطه هر کدام 40 جلسه می باشد. مدت زمان و طول دوره بستگی به علاقه شما و میزان حضور در جلسات در طول هفته دارد.

چطوری قراره آموزش ببینم ؟

آموزش پاراگلایدر یک پروسه تدریجی و زمانبندی شده هست که مستلزم دانش کافی ، زمان و تمرینات منظم هست. شاید برای خیلی هاتون این سوال پیش بیاد که چطوری قراره پاتون به آسمون باز بشه ؟ در ادامه به پاسخ این سوال می پردازیم.

مرحله اول

وقتی یک هنرجوی خلبانی پاراگلایدر به ما مراجعه میکنه پس از ثبت نامش و آشنایی اولیه، در مورد تایم های خالیش باهاش صحبت میشه و طبق اون برنامه ریزی روزهای تمرین براش انجام میشه. یعنی ممکنه افرادی باشن که 2 روز در هفته بتونن بیان آموزش پاراگلایدر ببینن و یا بیشتر. نکته مهم در این مورد اینه که طول دوره مبتدی نباید از 2 ماه بیشتر بشه.

همچنین با توجه به اینکه تیم ما در تهران و کرج فعال هست برای آموزش پاراگلایدر در هر کدوم از این شهرها توافقات اولیه صورت میگیره که هنرجو بدونه به چه آدرسی باید مراجعه کنه برای تمریناتش.

مرحله دوم

آموزش پاراگلایدر در این مرحله وارد فاز عملی خودش میشه. با توجه به صحبت هایی که با هنرجو در مرحله اول انجام شده در این مرحله با مراجعه به لوکیشن محل تمرین اولین جلسه ی تمرینی برگزار میشه.

در جلسه اول ضمن معرفی وسایل و آشنایی با نحوه پوشیدن و برقرار کردن اتصالات پاراگلایدر توضیحات اولیه برای نحوه تیک آف روی زمین مسطح برای شبیه سازی تیک آف پاراگلایدر داده میشه. این تمرین به بال کشی شهرت داره و بصورت میانگین حدود 5 جلسه طول میشکه تا هنرجو بتونه در تیک آف و حفظ تعادل و کنترل بال مهارت کافی رو به دست بیاره. در دو ویدیوی زیر قسمتی از توضیحات اولیه در خصوص وسایل و همچنین تمرینات بال کشی رو می تونید ببینید.

مرحله سوم

پس از کسب مهارت لازم در انجام عمل تیک آف وقت اون رسیده تا اولین گامها رو به آسمون بردارید. در این مرحله از آموزش پاراگلایدر نیاز به یک زمین شیب دار و یک تپه کوتاه با شیب مناسب که به دشت باز و بدون مانع مشرف باشه داریم. برای هنرجویان خلبانی ساکن استانهای تهران و البرز و قزوین این شرایط در منطقه آبیک قزوین وجود داره. در این منطقه هنرجویان ابتدا به انجام تمرین تیک آف در زمین شیب دار و بعد از اون بر روی تپه می پردازن. توضیحات و هدایت مربی در این مرحله بسیار مهم و حساسه و میتونه زیر بنای پروازی هنرجو رو شکل بده. در تیم ایران ری اکشن با حضور دو مربی در بالا و پایین تپه و با هدایت بیسیم هنرجویان تیک آف های متعددی رو انجام میدن و اولین پروازهای خودشون رو از ارتفاع حدودا 20 متری تجربه میکنن. این تمرینات تا کسب نتیجه مورد انتظار در انجام عمل تیک آف و فرود ادامه داره و معمولا یک نصفه روز طول میکشه و در مواردی یک روز دیگه هم تکرار میشه.

مرحله چهارم

در ادامه تمرینات عملی آموزش پاراگلایدر نوبت به اون رسیده که هنرجو پرواز بلند رو تجربه کنه. برای اینکار در ابتدا یک پرواز دو نفره با مربی انجام میشه و در طول این پرواز ضمن بیان نکات از سمت مربی هنرجو کنترل پاراگلایدر رو با نظارت مربی در دست میگیره و اولین پرواز بلندش رو تجربه میکنه

مرحله پنجم

وقت اون رسیده تا پرواز سولویی یا اولین پرواز انفرادی رو در این مرحله انجام بدید. مربی با ارائه توضیحات لازم شما رو برای انجام این کار آماده میکنه. در این مرحله از آموزش پاراگلایدر یک مربی شما رو تا محل تیک آف واقع در بالای کوه مشایعت میکنه و مربی دوم در محل فرود منتظر شما خواهد بود. با نصب دو بیسیم به شما و با کمک مربی روی کوه شما تیک آف میکنید و وارد پرواز خواهید شد. با هدایت مربی بالای کوه تا نیمه های مسیر، پروازتون رو ادامه میدید و پس از اون مربی محل فرود ادامه هدایت شما رو به عهده میگیره و شما در این مرحله باید هر چیزی که از طریق بیسیم توسط مربی به شما گفته میشه رو انجام بدید. در نهایت شما با فرود در محل مشخص سولو شدید و اولین پروازتون رو انجام دادید. در طول دوره مبتدی 3 پرواز بلند رو بصورت انفرادی تجربه خواهید کرد.

کلاسهای تئوری 

در طول دوره و به تدریج سیلابس تئوری آموزش داده خواهد شد و یا در کلاسهای گروهی به یک باره تمام نکات تئوری ارائه میشه. دونستن علم تئوری آموزش پاراگلایدر کمک میکنه تا خلبان و مربی درک بهتری از صحبت های هم داشته باشن و پروازها در طول آموزش با امنیت بیشتری انجام بشه

تجربه حضور یکی از هنرجویان ما در دوره آموزش پاراگلایدر رو در رسانه خبر آنلاین بخونید

چه چیزهایی برای شروع آموزش پاراگلایدر باید همراه داشته باشم؟

برای شروع دوره آموزش پاراگلایدر شما تنها به پوشاک مناسب نیاز خواهید داشت. سایر تجهیزات پروازی از طرف مجموعه ما در اختیارتون گداشته میشه.

پوشاک مناسب شامل شلوار های کوهنوردی یا جین هست. بلوز آستین بلند ورزشی و اسپرت و کتونی ساق دار یا کفش کوه که مچ پا رو محافظت کنه. همراه با یک دستکش سبک که کل دست رو بپوشونه.

آیا در پایان این دوره ها گواهینامه هم می گیریم ؟

مجموعه ایران ری اکشن با دارا بودن مربیان مجرب از سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن ورزشهای هوایی کشور از هر دو مرجع قادر به ارائه گواهینامه برای فارغ التحصیلان دوره ها می باشد. این گواهینامه ها کشوری هستن و در صورت نیاز میتوانید درخواست گواهینامه های بین المللی با اعتبار یکساله را نیز داشته باشید.

شهریه دوره مبتدی چقدر هست؟

برای این منظور با مدیریت مجموعه به شماره 0912028249809123824541 تماس بگیرید.

آیا گذروندن یک دوره برای اینکه بتونیم خودمون پرواز کنیم کافیه ؟

حقیقت ماجرا اینه که خیر. شما در دوره مبتدی اصول اولیه پرواز رو آموزش دیدید که در نهایت با انجام 3 پرواز بلند فارغ التحصیل می شید. برای اینکه بتونید بصورت مستقل پرواز کنید نیاز هست که دوره دوم که اسمش دوره novice و یا مستقل هست رو بگذرونید. در این دوره مهارت های تکمیلی تر پرواز در طی 35 الی 40 جلسه به شما آموزش داده میشه که در نهایت قادر خواهید بود بدون هدایت بیسیم مربی مستقلا یک پرواز ساده رو به انجام برسونید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره صفحه دوره مستقل رو ببینید.

آیا آموزش پاراگلایدر محدودیت وزنی داره ؟

پاراگلایدر ها دارای سایز های مختلفی هستند که برای هر وزن سایز مناسب با اون وزن مورد استفاده قرار میگیره. بنابراین مسئله وزن مهم نیست. چیزی که مهمه توانایی جسمانی و سلامت عمومی برای انجام تمرینات و در نهایت پرواز با پاراگلایدر هست.

دوره ها در چه روزها و ساعتهایی انجام میشه؟

پاراگلایدر یک ورزش 4 فصل هست که در صورت داشتن پوشاک مناسب در هر فصل می تونید انجامش بدید. آموزشها چون بصورت فردی و خصوصی هست همه روزه به شرط مساعد بودن شرایط جوی قابل انجامه و ساعتهای تمرین میتونه صبح یا عصر باشه. در این مورد بصورت مجزا با هر هنرجو هماهنگی های لازم انجام میگیره.

محدودیتی برای خانمها نیست؟

به هیچ وجه. خانمها هم مانند آقایان می تونن به انجام این ورزش بپردازن و به مدارج بالا و مربیگری دست پیدا کنند. تیم ایران ری اکشن مفتخر بوده تا تعداد زیادی از خانمها رو آموزش بده هم اکنون نیز در این تیم خانمهای بسیاری حضور دارند.

امنیت پاراگلایدر چقدر هست؟

تموم وسایل متحرک در صورتی که ازشون درست استفاده نشه میتونن خطرناک باشن. فرقی نداره موتور باشه یا اسکیت یا هواپیما. هر رشته و یا هر وسیله ای استانداردهایی داره که باید رعایت بشه و در قالب قوانین مشخصی ازش استفاده بشه. در صورتی که شما در چارچوب آموزش هایی که بهتون داده میشه و رعایت قوانین پرواز کنید همیشه پرواز امنی خواهید داشت و درصد خطر رو به صفر می رسونید. این قوانین شامل استفاده از تجهیزات مناسب، آموزش دیدن و پرواز کردن در حد توانایی خودتون، ملاحظات آب و هوا و دوری از ماجراجویی و خودنمایی هست که باید رعایت بشه. پاراگلایدر ها بسیار امن هستن و توانایی تحمل وزن بیش از چند برابر وزن خلبان رو دارن. و در عین حال از چتر کمکی یا همون چتر نجات بعنوان چتر ثانویه در مواقع ضروری بهره میبرن. پروازها با چتر باز و به آرامی از روی کوه شروع میشه و پرش نداریم. در مقایسه با خیلی از رشته ها از جمله فوتبال درصد سوانحش بسیار کمتره. در نهایت این شمایید که امنیت رو برای خودتون به وجود میارید. برای اطلاعات بیشتر صفحه امنیت پاراگلایدر رو ببینید.

قیمت تجهیزات پاراگلایدر چقدر هست؟

قیمت پاراگلایدر دست دوم از حدود 50 میلیون تومان شروع می شود و تا حدود 90 میلیون تومان ادامه داره. در صورتی که قصد خرید تجهیزات آکبند رو داشته باشید هزینه اون در حدود 3800 دلار هست که با توجه به برند های مختلف قیمت میتونه کمی متفاوت باشه. قیمت پاراگلایدر برای ست کامل تجهیزات شامل بال ، هارنس یا صندلی ، چتر کمکی ، کلاه و ببیسیم می باشد که باید به تایید مربی برسد. با توجه به شرایط هر هنرجو در طی دوره آموزش پاراگلایدر مشاوره های لازم برای انتخاب بهترین ست وسایل با در نظر گرفتن شرایط آن هنرجو ارائه می شود.

میشه بصورت شراکتی تجهیزات بخریم؟

در صورتی که اختلاف وزن شما و شریک تون زیر 10 کیلو باشه بله. ولی توصیه میشه هر فردی تجهیزات خودشو داشته باشه. خیلی از مواقع تنها موقعیت انجام یک پرواز هست و شما رو در تصمیم گیری های سخت قرار میده.

روند کلی آموزش پاراگلایدر

دوره آموزش پاراگلایدر در سطوح مبتدی یا Beginner ، مستقل یا Novice ، متوسطه یا Intermediate و امنیت پرواز یا SIV برگزار می شود. در تمامی دوره های آموزش پاراگلایدر نظم اولویت اول ماست و با توجه به زمانهایی که در ابتدای دوره با هنرجو به توافق می رسیم کلاسها برگزار می شود. دقت کنید که انتخاب زمان در دوره های آموزش پاراگلایدر با شماست و پس از آن حضور به موقع در کلاسها ضروری است تا از تداخل با کلاس سایر هنرجویان پیشگیری شود. برای هر دوره معرفی و بریفینگ خواهیم داشت و اهداف دوره تشریح خواهد شد و منطبق با سیلابس آن دوره آموزشی قدم به قدم آموزشها ارائه می گردد. در هر مرحله مربی اطمینان حاصل می کند که هنرجو آن مطلب را فرا گرفته و در غیر اینصورت در صدد رفع اشکال آن بر می آید. در نهایت با پایان دوره ی آموزش پاراگلایدر و تایید مربی گواهینامه معتبر خلبانی برای گذراندن آن دوره به هنرجویان اعطا می گردد.

سیلابس و جزییات دوره های آموزش پاراگلایدر :

برای دیدن سیلابس و جزییات کامل دوره های آموزش پاراگلایدر در ادامه همین مطلب روی دوره مورد نظر خود کلیک نمایید و یا از قسمت منو و در بخش دوره های آموزشی دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کامل ترین مجموعه آموزش پاراگلایدر تهران

برگزاری دوره های آموزش پرواز با پاراگلایدر از مبتدی تا پیشرفته

2021-04-14T23:27:53+04:30

دوره پاراگلایدر مستقل | Novice

در این دوره با توجه به پیشرفت و مهارت کسب شده هنرجو در دوره مقدماتی یا (Beginer) ، نیاز به یادگیری دقیقتر و حرفه ای تر پرواز با پاراگلایدر برای پروازی امن تر و زیباتر خواهیم داشت. در این دوره هنرجو از حالت مبتدی خارج و مربی با توجه به وقت بیشتر شروع به یاد دادن دقیقتر و رفع ایرادهای بیشتر با هنرجو خواهد کرد.

2021-04-14T23:35:48+04:30

دوره پاراگلایدر متوسطه | Intermediate

پس از کسب مهارت های لازم در دوره مستقل حالا نوبت به آن رسیده تا سطح پروازی شما افزایش یابد. انجام تیک آف های امن تر و تکنیکی تا پروازهای طولانی در دیواره و ترمال همراه با کسب دانش تئوری مختص این دوره از اهداف برگزاری این دوره می باشد.

2021-04-14T23:39:47+04:30

دوره امنیت پرواز پاراگلایدر | SIV

در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه بال خود را کنترل کنید و دستورات صحیح را در شرایط ناپایدار و بحرانی به بال بدهید و به تدربج شرایط و مانوورهای سخت تر را شبیه سازی و تمرین خواهید نمود. همه این تمرینات باید بر روی آب انجام شود. استفاده از جلیقه نجات، بیسیم، دوربین فیلمبرداری ورزشی و قایق های پشتیبانی در این دوره ضروری است

2021-04-14T23:19:27+04:30

دوره پاراگلایدر مبتدی | beginner

دوره آموزش پاراگلایدر مبتدی برای آن دسته از هنرجویانی است که برای اولین بار می خواهند آموزش پاراگلایدر را آغاز کنند. در این دوره هنرجو با مفاهیم اولیه و نیز تجهیزات آشنایی پیدا کرده و تمرینات اولیه را در سایت شهید عسگری تهران واقع در محدوده وردآورد برای شروع پروازها انجام خواهد داد. و در نهایت با انجام حداقل 3 پرواز بلند گواهینامه خلبانی خود را دریافت خواهند کرد.

سوالات متداول درباره آموزش پاراگلایدر

طول عمر وسایل چه قدر هست؟2022-01-26T18:21:28+03:30

طول عمر وسایل با توجه به میزان کارکرد و نحوه نگهداری بین 4 الی 8 سال متغیر هست

چقدر طول میشکه بتونم مستقل پرواز کنم؟2022-01-26T18:18:28+03:30

شما بعد از گذروندن دوره های مبتدی و مستقل و دوره امنیت پرواز میتونید مستقلا پرواز کنید.

آموزش پاراگلایدر محدودیت وزنی داره؟2022-01-26T18:08:08+03:30

خیر. تنها عامل مهم در آموزش پاراگلایدر دارا بودن سلامت جسمانی عمومی هست. برای هر وزنی از سایز مناسب وسایل برای همون وزن استفاده میشه.

زمان جلسات تمرین دست خودمون هست؟2022-01-26T18:09:54+03:30

در صورتی که تمرین انفرادی باشه بله. ولی در مورد بعضی از برنامه ها که بصورت گروهی اجرا میشه طبق نظر اکثریت برنامه ریزی انجام میشه

میشه با یه شخص دیگه بطور مشترک تجهیزات رو بخرم؟2022-01-26T18:03:42+03:30

وسایل پروازی دارای سایز و اندازه هستن. اگه اختلاف وزن و قد کمی دارید با شریکتون میتونید مشترکا وسیله خریداری کنید.

چقدر طول میکشه سولو بشم؟2022-01-26T18:10:45+03:30

شما بعد از 4 الی 6 جلسه تمرینات زمینی و بین 1 الی 2 روز تمرینات پرواز های کوتاه و گذروندن کلاس تئوری و در صورت نیاز پرواز دو نفره با مربی آماده سولو شدن هستید.برای اطلاعات بیشتر صفحه دوره مبتدی رو ببینید.

با لوازم دست دوم میتونم شروع کنم؟2022-01-26T17:54:11+03:30

بله میتونید. ولی باید اون لوازم به تایید مربی برسه

پاراگلایدر چقدر امنیت داره و خطراتش چیه ؟2022-01-27T15:07:14+03:30

پاراگلایدر هم مثل تموم ورزشهای دیگه خطرات و محدودیت های خودشو داره. ولی جالبه بدونید درصد خطرات و سوانح پاراگلایدر از رشته هایی مثل فوتبال کمتره.

خطرات این ورزش شامل دو دسته کلی میشه 1- تجهیزات نامناسب  2- آب و هوای نامناسب

در صورتی که قوانین رعایت بشه و صحبت های مربی اجرا بشه بسیار ورزش امن و لذتبخشی خواهد بود.

محل آموزش کجاست؟2022-01-27T15:06:10+03:30

تیم ایران ری اکشن با پوشش قرار دادن شهرهای تهران و کرج و قزوین آموزشها را در 3 استان برگزار میکنه

در تهران در سایتهای شهران و شهید عسگری آموزشهای زمینی و پرواز های بلند انجام میشه

در کرج آموزشهای زمینی در شهر کرج و پرواز های بلند در سایت شهید عسگری و هیو انجام میشه

در قزوین آموزشهای زمینی در آبیک و پرواز های بلند در سایت هیو انجام میشه

کلیه آموزشهای پرواز کوتاه در تنها سایت تمرینی پروازهای کوتاه در آبیک انجام میشه

مدت زمان آموزش چند جلسه هست؟2022-01-26T17:42:10+03:30

مدت زمان آموزش برای دوره مبتدی 12 الی 15 جلسه هست که با توجه به میزان حضورتون در هفته متغیره. برای دوره های مستقل و متوسطه هر کدوم 40 جلسه آموزشی طول میکشه

وسایل لازم برای شروع دوره آموزش پاراگلایدر چیست؟2022-01-26T18:25:43+03:30

برای شروع دوره آموزش پاراگلایدر تنها نیاز به پوشاک مناسب مشابه لباسهای طبیعت گردی و کوهنوردی خواهید داشت. یک جفت دستکش و پوتین برای پرواز لازمه

هزینه خرید وسایل پارگلایدر چقدر است؟2022-01-26T17:42:24+03:30

به طور میانگین هزینه خرید تجهیزات بصورت آکبند 3500 یورو می باشد و برای تجهیزات دست دوم حداقل نصف این مبلغ خواهد بود که قیمت آن بستگی به میزان کارکرد و سلامت وسیله دارد.

هزینه دوره آموزش پاراگلایدر چقدر است؟2022-01-26T18:16:32+03:30

هزینه دوره آموزش مبتدی پاراگلایدر 7 میلیون تومان است. برای دوره مستقل شهریه دوره 8 و برای دوره اینترمدیت 9 میلیون تومان می باشد.

اطلاعات تماس

تهران، اتوبان کرج، شهرک دانشگاه صنعتی شریف ، بلوار دانش ، میدان دانش ، سایت پروازی شهید عسگری

Mobile: 09120282498

Web: پاراگلایدر تهران

نوشته‌های تازه

Go to Top