دوره‌های آموزش پاراگلایدر

/دوره‌های آموزش پاراگلایدر
دوره‌های آموزش پاراگلایدر۱۳۹۸-۶-۱۰ ۲۱:۳۰:۰۶ +۰۰:۰۰
  • دوره مستقل

آموزش پاراگلایدر

آموزش پاراگلایدر در تهران و کرج همراه با گروه ایران ری اکشن همه روزه قابل انجام است .متقاضیان شرکت در دوره های آموزش پاراگلایدر در سطوح مختلف می توانند همه روزه برای آموزش پاراگلایدر و پرواز به سایت شهید عسگری تهران مراجعه نمایند. این سایت به دلیل قرار گیری در اتوبان کرج برای همه علاقمندان در شهر های تهران و کرج مناسب می باشد. آموزش پاراگلایدر در دوره مبتدی با تجهیزات باشگاه انجام می شود و بعد از گذراندن دوره اساتید گروه ما جهت خرید تجهیزات مناسب و کار آمد به شما مشاوره خواهند داد. تمام دوره های آموزش پاراگلایدر منطبق با آخرین سیلابس ها می باشد.

قیمت پاراگلایدر

قیمت پاراگلایدر دست دوم از حدود 15 میلیون تومان شروع می شود و تا حدود 3500 دلار برای تجهیزات آکبند ادامه دارد. قیمت پاراگلایدر برای ست کامل تجهیزات شامل بال ، هارنس یا صندلی ، چتر کمکی ، کلاه و ببیسیم می باشد که باید به تایید مربی برسد. با توجه به شرایط هر هنرجو در طی دوره آموزش پاراگلایدر مشاوره های لازم برای انتخاب بهترین ست وسایل با در نظر گرفتن شرایط آن هنرجو ارائه می شود.

روند کلی آموزش پاراگلایدر

دوره آموزش پاراگلایدر در سطوح مبتدی یا Beginner ، مستقل یا Novice ، متوسطه یا Intermediate و امنیت پرواز یا SIV برگزار می شود. در تمامی دوره های آموزش پاراگلایدر نظم اولویت اول ماست و با توجه به زمانهایی که در ابتدای دوره با هنرجو به توافق می رسیم کلاسها برگزار می شود. دقت کنید که انتخاب زمان در دوره های آموزش پاراگلایدر با شماست و پس از آن حضور به موقع در کلاسها ضروری است تا از تداخل با کلاس سایر هنرجویان پیشگیری شود. برای هر دوره معرفی و بریفینگ خواهیم داشت و اهداف دوره تشریح خواهد شد و منطبق با سیلابس آن دوره آموزشی قدم به قدم آموزشها ارائه می گردد. در هر مرحله مربی اطمینان حاصل می کند که هنرجو آن مطلب را فرا گرفته و در غیر اینصورت در صدد رفع اشکال آن بر می آید. در نهایت با پایان دوره ی آموزش پاراگلایدر و تایید مربی گواهینامه معتبر خلبانی برای گذراندن آن دوره به هنرجویان اعطا می گردد.

سیلابس و جزییات دوره های آموزش پاراگلایدر :

برای دیدن سیلابس و جزییات کامل دوره های آموزش پاراگلایدر در پایین همین صفحه روی دوره مورد نظر خود کلیک نمایید و یا از قسمت منو و در بخش دوره های آموزشی دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کامل ترین مجموعه آموزش پاراگلایدر تهران

برگزاری دوره های آموزش پرواز با پاراگلایدر از مبتدی تا پیشرفته

۱۳۹۸-۷-۱۸ ۱۴:۳۴:۳۴ +۰۰:۰۰

دوره پاراگلایدر مستقل | Novice

در این دوره با توجه به پیشرفت و مهارت کسب شده هنرجو در دوره مقدماتی یا (Beginer) ، نیاز به یادگیری دقیقتر و حرفه ای تر پرواز با پاراگلایدر برای پروازی امن تر و زیباتر خواهیم داشت. در این دوره هنرجو از حالت مبتدی خارج و مربی با توجه به وقت بیشتر شروع به یاد دادن دقیقتر و رفع ایرادهای بیشتر با هنرجو خواهد کرد.

۱۳۹۸-۶-۱۰ ۲۲:۵۷:۲۴ +۰۰:۰۰

دوره پاراگلایدر متوسطه | Intermediate

پس از کسب مهارت های لازم در دوره مستقل حالا نوبت به آن رسیده تا سطح پروازی شما افزایش یابد. انجام تیک آف های امن تر و تکنیکی تا پروازهای طولانی در دیواره و ترمال همراه با کسب دانش تئوری مختص این دوره از اهداف برگزاری این دوره می باشد.

۱۳۹۸-۶-۱۰ ۲۲:۵۸:۴۶ +۰۰:۰۰

دوره امنیت پرواز پاراگلایدر | SIV

در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه بال خود را کنترل کنید و دستورات صحیح را در شرایط ناپایدار و بحرانی به بال بدهید و به تدربج شرایط و مانوورهای سخت تر را شبیه سازی و تمرین خواهید نمود. همه این تمرینات باید بر روی آب انجام شود. استفاده از جلیقه نجات، بیسیم، دوربین فیلمبرداری ورزشی و قایق های پشتیبانی در این دوره ضروری است

۱۳۹۸-۶-۱۰ ۲۲:۵۱:۲۰ +۰۰:۰۰

دوره پاراگلایدر مبتدی | beginner

دوره آموزش پاراگلایدر مبتدی برای آن دسته از هنرجویانی است که برای اولین بار می خواهند آموزش پاراگلایدر را آغاز کنند. در این دوره هنرجو با مفاهیم اولیه و نیز تجهیزات آشنایی پیدا کرده و تمرینات اولیه را در سایت شهید عسگری تهران واقع در محدوده وردآورد برای شروع پروازها انجام خواهد داد. و در نهایت با انجام حداقل 3 پرواز بلند گواهینامه خلبانی خود را دریافت خواهند کرد.

اطلاعات تماس

تهران، اتوبان کرج، شهرک دانشگاه صنعتی شریف ، بلوار دانش ، میدان دانش ، سایت پروازی شهید عسگری

موبایل: 09123824541

وب‌سایت: پاراگلایدر تهران

نوشته‌های تازه