پاراگلایدر کرج

خلاصه اطلاعات :

  • اطلاعات و رزرو : 09120282498-09123824541
  • مدت زمان پرواز : میانگین یک ربع الی بیست دقیقه

پاراگلایدر کرج یکی از بهترین تفریحاتی است که مردم این شهر می توانند از آن بهره ببرند. به دلیل همجواری شهر کرج با رشته کوه البرز می توان حین پرواز با پاراگلایدر منظره تمام شهر را مشاهده نمود. با توجه به این موهبت خدادادی بستر مناسبی برای آموزش پاراگلایدر در کرج و نیز پرواز تفریحی پاراگلایدر برای عموم مردم وجود دارد. برای استفاده از خدمات پرواز تفریحی پاراگلایدر در کرج نیازی به آموزش قبلی نیست و شما می توانید همراه با یکی از خلبانان متبحر تیم ایران ری اکشن در آسمان کرج به پرواز در بیایید و از لذت بی وصف آن بهره مند شوید. همچنین برای آموزش دوره های پاراگلایدر در کرج کافیست با ما تماس بگیرید تا دوره های آموزش پاراگلایدر را سپری کنید.

پاراگلایدر کرج

در بخش پرواز های تفریحی مهمترین سوالاتی که ممکن است با آن مواجه شوید به شرح زیر می باشد :

سوالات متداول پرواز تفریحی پاراگلایدر در کرج :

1- محل پرواز پاراگلایدر در کرج کجاست ؟

برای پرواز تفریحی پاراگلایدر در کرج که از قله عظیمیه یا بام کرج انجام می شود و در محوطه شمالی دانشگاه هنر به اتمام می رسد نیاز به هماهنی تلفنی با مجموعه ایران ری اکشن خواهید داشت. بعد از هماهنگی جهت انجام پرواز به آدرس میدان نبوت، بالاتر از مهستان ، خیابان بوعلی غربی ، نبش بوعلی 11 که مقابل درب دانشگاه هنر می باشد مراجعه نمایید. برای دیدن لوکیشن دقیق صفحه تماس با ما را ببینید.

نمای مجتمع تجاری مهستان

نمای مجتمع تجاری مهستان

2- پرواز تفریحی پاراگلایدر در کرج چه روزهایی قابل انجام است؟

انتخاب روز و ساعت پرواز بستگی به شرایط آب و هوایی دارد و با توجه به بررسی های هواشناسی از دو روز قبل قابل برنامه ریزی است. برای پرواز تفریحی با پاراگلایدر نباید بارندگی داشته باشیم و نیز سرعت و جهت مناسب باد را داشته باشیم. این موارد توسط خلبانان با تجربه تیم ایران ری اکشن بررسی می شود و شما از دو روز قبل می توانید شرایط را جویا شوید.

3- مدت زمان پرواز تفریحی پاراگلایدر در سایت عظیمیه کرج چقدر است؟

تخمین مدت زمان پرواز پاراگلایدر در پروازهای تفریحی تابع دو عامل است. ارتفاع محل پرواز و شرایط آب و هوا

با توجه به تجربیات گذشته میانگین مدت زمان پرواز حدود یک ربع الی بیست دقیقه می باشد. در شرایط خاص و در صورت تقاضای مشتری با بررسی های دقیق امکان انجام پروازهای طولانی تر نیز با افزایش جزیی هزینه ها وجود دارد.  دقت نمایید که این زمان با انجام مانوورهای آکروباسی پاراگلایدر که منجر به کاهش ارتفاع می شود کمتر می شود و در عوض به هیجان پرواز شما خواهد افزود.

4- هزینه پرواز تفریحی پاراگلایدر چقدر است ؟

هزینه یک سورتی پرواز تفریحی دو نفره همراه با خلبان در سایت عظیمیه کرج و یا کردان 750 هزار تومان است که در صورت تمایل می توانید از امکانات فیلمبرداری با پرداخت هزینه مجزا  به میزان 200 هزار تومان استفاده نمایید. برای استفاده از امکان ترانسفر با پاترول تا قله کوه نیز مبلغ 200 هزار تومان به راننده در محل پرداخت خواهید نمود. ورودی سایت نیز 100 هزار تومان می باشد. در صورتی که مایل به انجام پروازهای طولانی تر باشید طی تماس تلفنی با خلبانان تیم ایران ری اکشن هماهنگی های لازم را انجام دهید.

5- امنیت پرواز با پاراگلایدر چقدر است ؟

تمامی وسایل مورد استفاده در پرواز اروپایی و به روز می باشند و تاییدیه انجمن های استاندارد اروپا را دارند. از طرفی تمامی پروازها توسط یک چتر کمکی که در صندلی خلبان تعبیه شده پشتیبانی می شوند. ضریب امنیت بسیار بالایی در طراحی این وسیله لحاظ شده است. مثلا هر یک از اتصالات فلزی که کارابین نام دارد و صندلی را به چتر متصل می نماید تحمل وزن بیش از دو هزار کیلوگرم را دارد. در صورتی که حداکثر وزنی که ما به هر متر مربع از بال میتوانیم وارد نماییم چیزی در حدود پنج کیلوگرم است. این درجه از امنیت زمانی به اوج خودش خواهید رسید که خلبانان زبده و با تجربه تیم ایران ری اکشن شما را همراهی نمایند. خلبانان تیم ما با تجربه سالها پرواز و انجام هزاران سورتی پرواز در تمامی شرایط تضمین یک پرواز امن و لذت بخش را به شما خواهند داد.

6- آیا پروازها شامل بیمه هستند؟

تمامی پروازهای تفریحی پاراگلایدر در تیم ایران ری اکشن شامل بیمه کامل مسئولیت می باشند. ولی جهت اطمینان خاطر شما باید اضافه کنم که هیچ یک از خلبانان تیم ما تا کنون دچار سانحه نشده اند و امنیت شرط و اولویت اول ماست.

7- آیا محدودیت سن و وزن برای پرواز با پاراگلایدر وجود دارد؟

پرواز تفریحی پاراگلایدر برای سنین 4 سال به بالا قابل انجام است. حداقل وزن مورد نیاز 25 کیلوگرم و حداکثر 125 کیلوگرم می باشد. مسافرین پروازهای تفریحی باید فاقد بیماریهای قلبی و صرع باشند و در صورت داشتن مشکلات پزشکی خلبانان خود را از قبل مطلع نمایند.

8- برای پرواز با پاراگلایدر چه لباسی بپوشیم و چه چیزهایی همراه داشته باشیم ؟

برای پرواز نیاز به لباس اسپرت داریم که میتواند شلوار جین و کتان و یا شلوارهای کوهنوردی باشد همراه با تی شرت و یا بلوز مناسب. در فصل های سرد باید از کاپشن و دستکش نیز استفاده کرد. همچنین استفاده از کتانی و یا کفش کوه الزامی است. زیرا پرواز در محیط کوهستان انجام می شود. برای آن دسته از افرادی که مایل به دریافت فیلم می باشند همراه داشتن رم میکرو اس دی و یا فلش مموری OTG و یا نصب نرم افزار Shareit در گوشی الزامیست تا به یکی از روش های فوق فیلمشان تحویل گردد.

9- در هر نوبت حداکثر امکان انجام چند پرواز وجود دارد ؟

با توجه به خلبانان حاضر در تیم در هر نوبت امکان انجام 4 پرواز تفریحی پاراگلایدر وجود دارد که می بایست با هماهنگی قبلی صورت پذیرد.

نمای شهر کرج

نمای کرج

10- آیا در هنگام فرود به پا ضربه وارد می شود؟

خیر. برخلاف تصور عمومی فرود بسیار نرم و آرام انجام خواهد شد و هیچگونه فشاری به پاها وارد نمی شود. برای دیدن یک نمونه فرود در سایت کرج ویدیو پایین صفحه را ببینید.

11- چگونه باید رزرو را انجام دهم ؟

شما می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 09391966963 با ما در ارتباط باشید و با ذکر تعداد نفرات و روز مورد درخواست برای پرواز، رزرو خود را انجام دهید.

12- آیا امکان آموزش پاراگلایدر در کرج وجود دارد؟

بله. شما می توانید با استفاده از امکانات مجموعه مطابق با سیلابس ها و توضیحاتی که برای دوره های آموزشی در صفحه دوره های آموزشی آورده شده است آموزش ببینید و گواهینامه خلبانی دریافت نمایید.

در بخش زیر نمونه فیلم های تیک آف و مانوور و فرود را مشاهده نمایید.

همچنین از صفحه اصلی وبسایت بازدید نمایید.

تیک آف

فرود

مانوور