سایت پاراگلایدر شهید عسگری

سایت پرواز پاراگلایدر شهید عسگری یا سایت پرواز وردآورد که امروزه به نام سایت همت نیز نامیده می شود یکی از مهمترین سایتهای پروازی برای علاقمندان در تهران و کرج است. این سایت در منطقه 22 تهران و در مجاورت دریاچه چیتگر واقع شده است و به علت نزدیکی آن به ساکنین تهران و کرج از محبوبیت بالایی برخوردار است.

مشخصات فنی سایت پاراگلایدر شهید عسگری

جهت پرواز در این سایت از شمال به جنوب است. یعنی از کوه های منطقه ورد آورد پرواز آغاز می شود و به سمت جنوب که منطقه وردآورد می باشد پرواز ادامه می یابد. ارتفاع سایت پاراگلایدر شهید عسگری 820 متر است و از 3 منطقه در بالای کوه امکان تیک آف وجود دارد. تیک آف های اصلی، غرب و پشت در بین خلبانان مسطلح است که هر یک با توجه به شرایط خاص باد مورد استفاده قرار میگیرند.

سایت شهید عسگری قابلیت پرواز در بادهای شرق و جنوب و غرب و شمال را دارد. به عبارتی تقریبا در 360 درجه قابلیت تیک آف دارد که باد شمال غرب آن تنها جهتی است که نمیتوان پرواز انجام داد. همچنین بادهای شمال و غرب مخصوص خلبانان ادونس و یا پیشرفته می باشد.

مناظر حین پرواز در سایت وردآورد

در حین پرواز با پاراگلایدر شما ویوی دریاچه چیتگر را از همان ابتدا و دور نمای شهر تهران را خواهید داشت. باغ ملی گیاهشناسی و اتوبان های خزاری و حکیم و برج های منطقه 22 از شاخصه های اصلی در حین پرواز هستند. در ادامه با رسیدن بر روی شهر بر فراز ورد آورد و باغ ملی گیاه شناسی پرواز می کنیم و در نهایت در محل مشخص شده در لوکیشن زیر فرود می آییم.

ساعتهای کاری در سایت شهید عسگری

عمدتا ساعتهای کاری در 6 ماهه اول از ساعت 3 الی غروب آفتاب و در 6 ماهه دوم از ساعت 12 الی غروب آفتاب می باشد. در روزهای پنج شنبه و جمعه پرواز از صبح ساعت 7 آغاز می شود.

قیمت بلیط پاراگلایدر در سایت ورد آورد چقدر است؟

برای مشاهده قیمت بلیط پاراگلایدر از صفحه پرواز تفریحی بازدید کنید.

آیا سایت شهید عسگری برای آموزش پاراگلایدر نیز مورد استفاده می باشد؟

بله. در این سایت امکان آموزش نیز وجود دارد. برای دیدن شرایط آموزش از صفحه آموزش پاراگلایدر بازدید کنید.

دسترسی به سایت پاراگلایدر شهید عسگری

آدرس سایت ورد آورد یا شهید عسگری 500 متر شرق ایستگاه مترو ورد آورد، ضلع شمالی میدان دانش است. از طریق اتوبان کرج،حکیم و همت نیز می توانید به این سایت دسترسی داشته باشید. لوکیشن این سایت رو براتون قرار دادیم که بتونید به راحتی از طریق مسیر یاب ها به سایت شهید عسگری دسترسی پیدا کنید.

وسایل عمومی برای دسترسی به سایت شهید عسگری :

از طریق مترو و پیاده شدن در ایستگاه ورد آورد میتونید تا محل سایت بیاید.

اسنپ و تپ سی هم گزینه های دیگر برای استفاده هستند.