سایت پاراگلایدر شهران

سایت پرواز پاراگلایدر شهران یا سایت پرواز جنت آباد که امروزه به نام سایت پاراگلایدر شهید ناظری نام گذاری شده است یکی از محبوب ترین سایتها برای پرواز با پاراگلایدر در تهران است. این سایت در منطقه شهران و در مجاورت منطقه تفریحی گردشگری کوهسار واقع شده است و به علت نزدیکی آن به ساکنین تهران از محبوبیت بالایی برای تهرانی ها برخوردار است.

مشخصات فنی سایت پاراگلایدر شهران

جهت پرواز در این سایت از شمال به جنوب است. یعنی از کوه های منطقه کوهسار پرواز آغاز می شود و به سمت جنوب که شهر تهران می باشد پرواز ادامه می یابد. ارتفاع سایت پاراگلایدر شهید ناظری 700 متر است و از 4 منطقه در بالای کوه امکان تیک آف وجود دارد. تیک آف های دکل، تابلو، استخر و کله قندی در بین خلبانان مسطلح است که هر یک با توجه به شرایط خاص باد مورد استفاده قرار میگیرند.

سایت شهران قابلیت پرواز در بادهای شرق و جنوب و غرب را دارد. به عبارتی در 180 درجه قابلیت تیک آف دارد که باد غرب آن مخصوص خلبانان ادونس و یا پیشرفته می باشد.

مناظر حین پرواز در سایت شهران

در حین پرواز با پاراگلایدر شما ویوی منطقه گردشگری کوهسار را از همان ابتدا و دور نمای شهر تهران را خواهید داشت. برج میلاد و دانشگاه علوم و تحقیقات شاخصه های اصلی در حین پرواز هستند. در ادامه با رسیدن بر روی شهر بر فراز منطقه جنت آباد و شهران پرواز می کنیم و در نهایت در محل مشخص شده در لوکیشن زیر فرود می آییم.

ساعتهای کاری در سایت شهید ناظری

عمدتا ساعتهای کاری در 6 ماهه اول از ساعت 3 الی غروب آفتاب و در 6 ماهه دوم از ساعت 12 الی غروب آفتاب می باشد. در روزهای پنج شنبه و جمعه پرواز از صبح ساعت 7 آغاز می شود.

قیمت بلیط پاراگلایدر در سایت شهران چقدر است؟

برای مشاهده قیمت بلیط پاراگلایدر از صفحه پرواز تفریحی بازدید کنید.

آیا سایت شهران برای آموزش پاراگلایدر نیز مورد استفاده می باشد؟

بله. در این سایت امکان آموزش نیز وجود دارد. برای دیدن شرایط آموزش از صفحه آموزش پاراگلایدر بازدید کنید.

دسترسی به سایت پاراگلایدر شهران

آدرس سایت شهران یا شهید ناظری انتهای جنت آباد شمالی تقطع سیمون بولیوار است. از طریق اتوبان شهید باکری نیز می توانید به این سایت دسترسی داشته باشید. لوکیشن این سایت رو براتون قرار دادیم که بتونید به راحتی از طریق مسیر یاب ها به سایت شهران دسترسی پیدا کنید.

وسایل عمومی برای دسترسی به سایت شهران

  • از طریق اتوبوس های جنت آباد شمالی که از مترو صادقیه حرکت می کنند میتونید تا محل سایت بیاید.
  • BRT های پایانه آزادی به دانشگاه علوم تحقیقات هم تا نزدیکی محل سایت شهران می آیند.
  • تاکسی های مسیر اشرفی اصفهانی و نیز جنت آباد هم گزینه دیگری برای دسترسی به سایت شهید ناظری هستند.
  • اسنپ و تپ سی هم گزینه های دیگر برای استفاده هستند.