هزینه پاراگلایدر

هزینه پاراگلایدر چقدر است؟

به دنبال یک تفریح هیجان انگیز هستید؟ از رفتن به شهر بازی، پارک و پاساژگردی خسته شده اید؟ دلتان هوای یک ماجراجویی تازه کرده است؟

خب چرا به سراغ پرواز با پاراگلایدر نمی روید؟ نگران هزینه پاراگلایدر هستید؟ فکر می کنید قرار است هزینه ی زیادی روی دستتان بگذارد؟

اجازه بدهید صادقانه حرف بزنیم: هزینه پاراگلایدر سواری در تهران خیلی ارزان تر از دیگر تفریحات است! واقعیت اینجاست که این هزینه ها شاید از صرف شام در یک رستوران نیز کمتر باشد. بنابراین چرا آن را امتحان نمی کنید؟

در این مقاله از وبسایت ایران ری اکشن، می خواهیم در خصوص هزینه پاراگلایدر دونفره، پکیج های مختلفی که برایتان تدارک دیده ایم و پیش نیازهای پرواز صحبت کنیم. کنجکاو شده اید؟ پس چرا به اسکرول کردن ادامه نمی دهید؟

پارگلایدر در تهران: یک تفریح هیجان انگیز!

هزینه پاراگلایدر

بعضی از آدم ها روح ماجراجو و کنجکاوی دارند. آنها مدام به دنبال اتفاقات تازه و تفریحات جالب توجه می گردند. یک جا بند نمی شوند و دلشان برای ماجراهای جدید لک می زند.

برای چنین کسانی، تفریحاتی مثل گردش در پارک، قدم زدن در خیابان یا خرید کردن، جالب توجه نیست! آنها به دنبال هیجان بیشتری هستند!

آیا شما هم جزو همین افراد هستید؟ آیا خودتان را فردی نترس و شجاع می دانید که به دنبال تجربه های جدید است؟ پس چرا پاراگلایدر در تهران را امتحان نمی کنید؟

یکی از بهترین ورزش های هیجان انگیز، پرواز با وسایلی مثل پاراگلایدر و پاراموتور است که در سال های اخیر، محبوبیت زیادی میان تهرانی ها پیدا کرده است. از بابت هزینه ها نگران نباشید چرا که در قیاس با خیلی از تفریحات هیجان انگیز، پاراگلایدر قیمت مناسبی دارد.

قیمت بلیط پاراگلایدر تهران

گفتیم که هزینه های چترسواری در تهران زیاد نیست و همه می توانند از این ورزش هوایی لذت ببرند! اما قیمت بلیط پاراگلایدر تهران چقدر است؟

اگر اولین بار است که به فکر پرواز با پاراگلایدر تفریحی افتاده اید، باید چند نکته را در مورد این پروازها بدانید:

  • پروازهای تفریحی، مدت زمان خاصی دارند و با توجه به این زمان، هزینه های بلیط پاراگلایدر مشخص می شود
  • هر یک از خلبانان پاراگلایدر، هزینه های متفاوتی برای یک پرواز تفریحی دریافت می کنند
  • سایت های پروازی مختلفی در تهران وجود دارد که هزینه ی پرواز در آنها متفاوت است

با توجه به این فاکتورها، ممکن است هزینه بلیط پاراگلایدر در تهران متفاوت باشد.

یکی از بهترین سایت هایی که می توانید پرواز دونفره تفریحی را در آن رزرو کنید، سایت شهید عسگری است. برخی از بهترین پکیج های پرواز با پاراگلایدر در این سایت پروازی صورت می گیرد.

انواع پروازهای تفریحی

همان طور که گفتیم، پروازهای تفریحی در انواع و اقسام زیادی انجام می شوند. به همین دلیل طبیعی است که هزینه های بلیط آنها نیز با هم فرق داشته باشد.

برخی از جالب ترین پروازهای تفریحی شامل موارد زیر است:

پرواز عادی تفریحی

این پرواز کاملا عادی است. به این معنا که پرواز آرامی را با یک خلبان حرفه ای تجربه خواهید کرد. می توانید در حین پرواز عکس بگیرید و از مناظر اطراف لذت ببرید.

دقت داشته باشید که عکاسی در حین پرواز با پاراگلایدر با تجهیزات حرفه ای تصویربرداری انجام می شود. بنابراین نیازی نیست که دوربین خود را همراه داشته باشید.

هزینه های پرواز عادی تفریحی از یک میلیون و 200 هزار تومان شروع می شود. بسته به مدت زمان پرواز با پاراگلایدر، ممکن است هزینه های شما افزایش پیدا کند.

پرواز همزمان با پاراگلایدر

هزینه پاراگلایدر همزمان

دومین پکیجی که توسط آکادمی ایران ری اکشن به علاقه مندان پرواز تفریحی ارائه می شود، پرواز همزمان است. به این معنی که شما می توانید پرواز دو تایی رزرو کنید. شما با خلبان خود به پرواز در می آیید و دوست یا همسرتان نیز با خلبان دیگر پرواز خواهد کرد.

خلبانان هر دو پاراگلایدر نزدیک به هم پرواز می کنند. بنابراین می توانید در حین پرواز با هم صحبت کنید، عکس بگیرید و از تجربه ی پرواز دونفره لذت ببرید.

این پکیج گران تر از پرواز عادی خواهد بود. اگر تصمیم دارید همسر یا دوستتان را غافلگیر کنید و یک هدیه ی جالب توجه به او بدهید، رزرو پرواز همزمان با پاراگلایدر، گزینه ی ایده آلی خواهد بود.

پرواز VIP با پاراگلایدر

وقتی که از پرواز وی آی پی حرف می زنیم، منظورمان این است که مدت زمان پرواز قابل افزایش خواهد بود. روح ماجراجوی برخی از آدم ها با یک پرواز نیم ساعته قانع نمی شود و دلشان می خواهد که مدت زمان بیشتری را روی هوا باقی بماند.

برای این دسته از دوستان، پرواز وی آی پی را توصیه می کنیم که از هر لحاظ به صرفه و جالب توجه است.

هزینه پرواز VIP با پاراگلایدر بالاتر از پرواز عادی است. توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های این پرواز با مجموعه ایران ری اکشن تماس بگیرید.

پرواز آکروباسی تفریحی

دلتان می خواهد حرکات هیجان انگیز بیشتری در حین پرواز با پاراگلایدر داشته باشید؟ آدم نترسی هستید و می خواهید مانورهای بیشتری در حین پروازتان اجرا کنید؟ پس چرا پکیج پرواز آکروباسی تفریحی را رزرو نمی کنید؟

یکی از هیجان انگیزترین تفریحاتی که در دل تهران می توانید داشته باشید، پرواز آکروباسی تفریحی است. بیشتر مواقع این پروازها در سایت شهید عسگری انجام می شود اما با هماهنگی خلبان، می توانید این پرواز را در سایت های دیگری هم رزرو کنید.

هر یک از این پکیج های پرواز را که رزرو کنید، قطعا لذت زیادی را تجربه خواهید کرد. پرواز با پاراگلایدر یکی از هیجان انگیزترین تجربه هایی است که می توانید در زندگی خود داشته باشید.

موقعیت را از دست ندهید و از طریق صفحه تماس با ما سایت ایران ری اکشن، پرواز مورد نظرتان را رزرو کنید.

برگزاری تورهای پروازی

بله! درست خوانده اید…

دلتان می خواهد یکی از استثنایی ترین تجارب زندگی خود را پشت سر بگذارید؟ نظرتان در مورد تورهای پروازی چیست؟

ایران ری اکشن با هماهنگی انجمن های پروازی، تورهای پروازی برگراز می کند تا یکی از لذت بخش ترین تجارب ممکن را برای علاقه مندان به پرواز با پاراگلایدر فراهم کند.

تورهایی که توسط این مجموعه برگزار می شود، تنوع بسیار زیادی خواهند داشت و در نتیجه، قیمت آنها نیز متفاوت است.

سوالات رایج

هزینه پاراگلایدر

در ادامه، مهم ترین سوالات شما در خصوص هزینه پاراگلایدر و پیش نیازهایی که برای پرواز تفریحی نیاز دارید را پاسخ داده ایم:

  • برای پرواز تفریحی چگونه آماده شوم؟

کافیست لباس سبکی و گرمی بپوشید. همچنین باید وزنتان از 100 کیلو کمتر باشد. 1 ساعت قبل از پرواز در سایت مورد نظر حاضر باشید و کفش های مناسبی برای پیاده روی به پا کنید. ممکن است برای رسیدن به تپه ی مورد نظر پرواز، نیاز به کمی پیاده روی داشته باشید.

  • آیا هزینه پاراگلایدر افراد زیر 18 سال ارزان تر است؟

خیر! هزینه پاراگلایدر تمام افراد به شکل یکسان دریافت می شود. در نظر داشته باشید که برای پرواز افراد 12 الی 18 سال، اجازه ی والدین یا سرپرست نیاز است.

  • مدت زمان پرواز تفریحی با پاراگلایدر چقدر است؟

پروازهای تفریحی از 15 دقیقه شروع می شوند و بسته به درخواست مسافر، افزایش پیدا می کنند. دقت داشته باشید که هزینه پاراگلایدر با توجه به مدت زمان پرواز تعیین می شود.

  • آیا هزینه تجهیزات پرواز نیز از مسافر دریافت می شود؟

برای پروازهای تفریحی، تمام تجهیزاتی که نیاز دارید توسط مجموعه ی پروازی مهیا می شود. بنابراین به جز لباس مناسب، نیازی نیست که وسیله ی خاص دیگری به همراه داشته باشید یا هزینه ی اضافه تری پرداخت کنید.

  • رزرو پکیج پرواز با پاراگلایدر چگونه است؟

با شماره های مندرج در سایت ایران ری اکشن تماس بگیرید و پرواز خود را در زودترین زمان ممکن رزرو کنید. همکاران ما آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما در این زمینه هستند.

نتیجه گیری

وقتی که به یک رستوران می روید، چقدر هزینه می کنید؟ هزینه ی یک شب سینمایی(رفتن به سینما و خوردن غذا و…) چقدر است؟ برای مسافرت یک روزه چقدر باید کنار بگذارید؟

مبالغ و هزینه های کمی که برای پرواز با پاراگلایدر پرداخت می کنید در قیاس با دیگر تفریح ها، بسیار ناچیز است. هزینه پاراگلایدر به تجربه ای که به دست می آورید، کاملا می ارزد. پس همین امروز آن را در برنامه های تفریحی خود قرار بدهید.