پاراگلایدر دو نفره

پاراگلایدر دو نفره

رزرو : 09120282498-09123824541

پاراگلایدر دو نفره در تهران و کرج همه روزه و به شرط مساعد بودن شرایط جوی قابل انجام است. به صورت کلی دو نوع از پاراگلایدر ها موجود است. 1- تک نفره یا سینگل 2- دو نفره یا تندم

پاراگلایدر سینگل برای پرواز انفرادی طراحی شده است و توانایی حمل یک نفر را به عنوان خلبان دارد. برای این نوع پرواز باید حتما دوره های آموزش پاراگلایدر را سپری نمایید.

در صورتی که پاراگلایدر های دو نفره با تحمل وزنی بالاتر توانایی حمل دو نفر را دارند. خلبان و مسافر

اساسا برای افرادی که مایل به تجربه کردن پرواز هستند و آشنایی قبلی با این رشته ندارند توصیه می شود که از پاراگلایدر های دو نفره که همراه با یک مربی حرفه ای خواهد بود استفاده کنند. در حین پرواز شما می توانید از امکان فیلمبرداری استفاده کنید تا این لحظات مهیج رو برای همیشه ثبت کنید.

پاراگلایدر دو نفره

پاراگلایدر دو نفره

شرایط کلی پرواز تفریحی دو نفره

در پرواز تفریحی پاراگلایدر که دو نفره هست یک مسافر با خلبان همراه خواهد شد که در ادامه شرایط آن بیان می شود:

روزهای برگزاری

در تمامی روزهای هفته می توانید از خدمات پرواز تفریحی دو نفره با پاراگلایدر بهره مند شوید به شرط مساعد بودن هوا که باید به صورت تلفنی یک یا دو روز قبل از پرواز با خلبان هماهنگ شوید.

محدودیت سنی و وزنی

تمامی افرادی که بالای 3 سال تا 70 سال هستند می توانند از لذت پرواز با پاراگلایدر دو نفره بهره مند شوند برای سنین بالاتر تنها شرط توانایی دویدن به مسافت 10 متر است. با توجه به طراحی مشخص پاراگلایدر های دو نفره محدودیت وزنی تا وزن 120 کیلو گرم را داریم و برای وزن های بیشتر پرواز قابل انجام نیست.

وسایل مورد نیاز

برای پرواز تفریحی پاراگلایدر نیاز به داشتن لباس اسپرت و در فصل های سرد نیاز به داشتن لباس گرم و دستکش می باشد همچنین پوشیدن کتانی الزامیست. اگر مایل به داشتن فیلم می باشید داشتن یک رم میکرو اس دی و یا نصب نرم افزار shareit و Iusb pro در گوشی ضروری است.

محل پرواز

پرواز تفریحی پاراگلایدر به صورت دو نفره در سایت های مختلفی قابل انجام است. سایت شهید عسگری واقع در محدوده ورد آورد تهران و سایت عظیمیه در کرج عمده ترین آنها می باشد. برای دیدن لوکیشن این سایتها صفحه تماس با ما را ببینید.

پیش نیاز

برای تجربه پرواز با پاراگلایدر دو نفره نیاز به هیچ پیش نیازی نیست. زیرا تمامی کارها به عهده خلبان خواهد بود و شما فقط از پرواز لذت خواهید برد.

امنیت

باللاترین اولویت ما امنیت است. تمامی خلبانان حاضر در تیم با تجربه بیش از هزار سورتی پرواز و همچنین داشتن گواهینامه و بیمه نامه معتبر تضمین یک پرواز لذت بخش را به شما خواهند داد.

آکروباسی پاراگلایدر

آکروباسی پاراگلایدر

پرواز های مناسبتی

شما می توانید بمناسبتهای مختلفی همانند تولد و سالگرد ازدواج و … با هماهنگی قبلی برنامه ویژه ای برای پرواز داشته باشید. تمام سعی ما این است تا به بهترین وجه ممکن خواسته شما اجرا شود.

امکان برگزاری تور و یا اردو

با توجه به درخواستها و تعداد متقاضیان امکان برگزاری تور پرواز تفریحی پاراگلایدر در سراسر ایران وجود دارد که برای این منظور باید تماس تلفنی گرفته شود تا هماهنگی های لازم انجام شود.

انواع پرواز

در پروازهای دو نفره با پاراگلایدر می توانیم انوع مختلفی از پروازها را اجرا کنیم.

1- پروازهای استاندارد با مدت زمان تقریبی 15 دقیقه

2- پرواز های VIP با مدت زمان 30 دقیقه

3- پروازهای آکروباسی همراه با حرکات نمایشی و هیجان زیاد

4- پرواز های همزمان برای افرادی که میخواهند به صورت همزمان در کنار عزیزانشان پرواز کنند

پاراگلایدر دو نفره

پاراگلایدر دو نفره

رزرو

برای رزرو پرواز با پاراگلایدر دو نفره کافیست تا با شماره زیر تماس بگیرید و وقت خود را رزرو نمایید.

شماره رزرو :  09391966963-09123824541