نت برگ پاراگلایدر

نت برگ آنی پاراگلایدر با بیش از 34 درصد تخفیف در تهران و کرج و ارزان تر از نت برگ و سایر سایت های تخفیف پاراگلایدر تنها با پرداخت 750 هزار تومان

همراه با تیم ایران ری اکشن مجری آموزش پاراگلایدر و پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران و کرج

شماره تماس : 09120282498

مزایای نت برگ پاراگلایدر با تیم ایران ری اکشن :

1- برای پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران و کرج همراه با خلبانان متبحر تیم ایران ری اکشن نیازی به آموزش قبلی ندارید.

2- قیمت پایین تر و ارزان تر بودن نسبت به سایت نت برگ و تمامی سایت های مشابه و نیز خدمات بیشتر همراه با بهترین خلبانان پایتخت در پرواز پاراگلایدر تهران و کرج

3- عدم نیاز به پیش پرداخت و یا خرید بلیط. بر خلاف نت برگ و سایتهای مشابه که شما مجبور به خرید از قبل و تهیه بلیط هستید در تیم ایران ری اکشن تنها با یک تماس تلفنی با شماره 09120282498 و 09023143200 می توانید زمان پرواز خود را به صورت رایگان رزرو نمایید و بدون نگرانی هر زمان که مناسب دیدید برای پرواز مراجعه کنید.

4- ارتباط مستقیم با تیم خلبانان پاراگلایدر ایران ری اکشن و حذف واسطه ها. شما به طور مستقیم برای پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران و کرج با خود خلبانان هماهنگ می شوید. مشخصا این مورد باعث کاهش هزینه ها و همچنین رفع ابهامات از طریق تماس مستقیم با خود خلبانان می شود.

5- عدم اعمال زمان انقضای پرواز. شما همیشه می توانید برای پرواز تفریحی پاراگلایدر مراجعه کنید. در تصویر ضمیمه که نمونه ای از بلیط در سایتهای تخفیفی می باشد همان طور که مشخص شده بعد از گذشت زمان مشخصی بلیط شما از درجه اعتبار ساقط می شود. مزیت دیگر رزرو پرواز با تیم ایران ری اکشن همیشگی بودن و عدم انقضای آن است.

6- افزوده شدن به باشگاه مشتریان تیم ایران ری اکشن و دریافت تخفیف بیشتر در مراجعات بعدی. هر نام و کد ملی در مراجعه دوم و مراجعات بعد از آن در هر بار ده درصد تخفیف بیشتر نسبت به سایرین دریافت می کند.

نحوه دریافت بلیط نت برگ پاراگلایدر

در صورتی که نیاز به خرید بلیط نت برگ پاراگلایدر برای هدیه دادن به مناسبت تولد و یا … را دارید کافیست با شماره 09120282498 و 09123824541 تماس بگیرید تا بلیط به صورت الکترونیکی به نام شخص مورد نظر شما صادر و از طریق تلگرام و یا واتس آپ و یا ایمیل در اختیار شما قرار گیرد.

انواع پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران و کرج

برای اطلاعات تکمیلی و مشاهده قیمت پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران و کرج و مشاهده انوع پرواز تفریحی پاراگلایدر صفحه پروازهای تفریحی را مشاهده نمایید.